Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Дарување на кумовите EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Дарување на кумовите EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Дарување на кумовите EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Дарување на кумовите EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Дарување на кумовите EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Дарување на кумовите EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Дарување на кумовите EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Дарување на кумовите EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Дарување на кумовите EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Дарување на кумовите EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Дарување на кумовите

Go down

Дарување на кумовите Empty Дарување на кумовите

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 9:43 pm

Со што ќе ги дарувате кумовите?Изборот е ваш или на кумовите?
Која е пристојна сума за да се купат дарови за кумовите?

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Дарување на кумовите KДарување на кумовите AДарување на кумовите RДарување на кумовите MДарување на кумовите EДарување на кумовите LДарување на кумовите A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот