Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Златни прстени EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Златни прстени EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Златни прстени EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Златни прстени EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Златни прстени EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Златни прстени EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Златни прстени EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Златни прстени EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Златни прстени EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Златни прстени EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Златни прстени

Go down

Златни прстени Empty Златни прстени

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:01 am

Дали златото за веридбата/свадбата самите го биравте, или пак тој избор им го оставивте на партнерот и неговите?
Каков прстен земавте?
Или пак можеби ви треба идеја?

Еве неколку идеи (доколку треба уште пишете ни)
Златни прстени 15725_373590777960_371587952960_3608723_8008659_n
Златни прстени Platinum-010709-13165082_Large_largeЗлатни прстени 11014338Златни прстени 11014309Златни прстени 37498_143963785615787_110156832329816_414765_5814817_nЗлатни прстени 35101_144216518923847_110156832329816_416434_5356321_nЗлатни прстени 25734_370318608279_272910268279_3479992_3450413_n

__________________________________________________
Златни прстени 48Uxp1

Златни прстени CЗлатни прстени IЗлатни прстени NЗлатни прстени DЗлатни прстени EЗлатни прстени RЗлатни прстени EЗлатни прстени LЗлатни прстени LЗлатни прстени A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот