Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Златни огрлици EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Златни огрлици EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Златни огрлици EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Златни огрлици EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Златни огрлици EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Златни огрлици EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Златни огрлици EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Златни огрлици EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Златни огрлици EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Златни огрлици EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Златни огрлици

Go down

Златни огрлици Empty Златни огрлици

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:08 am

Дали златото за веридбата/свадбата самите го биравте, или пак тој избор им го оставивте на партнерот и неговите?
Какова огрлици земавте?
Или пак можеби ви треба идеја?

Еве неколку идеи (доколку треба уште пишете ни)
Златни огрлици 11082973Златни огрлици 2673_5_zo3058_vЗлатни огрлици 1884_DS03a_vЗлатни огрлици 910_og3022_vЗлатни огрлици 908_og3020b_vЗлатни огрлици 563_og2006_vЗлатни огрлици 02

__________________________________________________
Златни огрлици 48Uxp1

Златни огрлици CЗлатни огрлици IЗлатни огрлици NЗлатни огрлици DЗлатни огрлици EЗлатни огрлици RЗлатни огрлици EЗлатни огрлици LЗлатни огрлици LЗлатни огрлици A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот