Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Златни обетки EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Златни обетки EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Златни обетки EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Златни обетки EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Златни обетки EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Златни обетки EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Златни обетки EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Златни обетки EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Златни обетки EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Златни обетки EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Златни обетки

Go down

Златни обетки Empty Златни обетки

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:17 am

Дали златото за веридбата/свадбата самите го биравте, или пак тој избор им го оставивте на партнерот и неговите?
Какови обетки земавте?
Или пак можеби ви треба идеја?

Еве неколку идеи (доколку треба уште пишете ни)
Златни обетки 01JS5462W_detailsЗлатни обетки 1335_22_vЗлатни обетки 3102_zm518_b_vЗлатни обетки 3128_e24082dwn_vЗлатни обетки 3130_e24090dwn_vЗлатни обетки 11033464Златни обетки Platinum-171209-092743Domino09_large

__________________________________________________
Златни обетки 48Uxp1

Златни обетки CЗлатни обетки IЗлатни обетки NЗлатни обетки DЗлатни обетки EЗлатни обетки RЗлатни обетки EЗлатни обетки LЗлатни обетки LЗлатни обетки A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот