Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Старо/ново кумство EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Старо/ново кумство EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Старо/ново кумство EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Старо/ново кумство EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Старо/ново кумство EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Старо/ново кумство EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Старо/ново кумство EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Старо/ново кумство EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Старо/ново кумство EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Старо/ново кумство EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Старо/ново кумство

Go down

Старо/ново кумство Empty Старо/ново кумство

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:34 am

Дали имавте старо или ново кумство, или пак ако тек треба да правите свадба какво кумство ќе имате?
Како го избравте кумот,што претставува кумството за вас?

__________________________________________________
Старо/ново кумство 48Uxp1

Старо/ново кумство CСтаро/ново кумство IСтаро/ново кумство NСтаро/ново кумство DСтаро/ново кумство EСтаро/ново кумство RСтаро/ново кумство EСтаро/ново кумство LСтаро/ново кумство LСтаро/ново кумство A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот