Поклон во плик: за или против

Go down

Поклон во плик: за или против Empty Поклон во плик: за или против

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 1:03 am

Дали сте За поклон во плик и зошто?
Или можеби сте Против поклон во плик и зошто?

Кои се вашите искуства,дали сте добиле или дале таква покана за свадба на вашите гости?
Доколу не ,вашето мислење за оваа тема

Поклон во плик: за или против KПоклон во плик: за или против AПоклон во плик: за или против RПоклон во плик: за или против MПоклон во плик: за или против EПоклон во плик: за или против LПоклон во плик: за или против A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Поклон во плик: за или против Empty Re: Поклон во плик: за или против

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 1:04 am

Имам видено таква покана, но всушност целата беше во шала напишана, во стилот на крај пишуваше Абе дојдете ни на свадба.....а пари?? немаме донесе те ни
Ќе се потрудам да ја најдам поканата и да и го напишам текстот, можеби на некого ќе му послужи.
Инаку не би замерила на никого за такво нешто,бидејќи што тие имале храброст да напишат,зошто мене да ми е неугодно? А тоа дали пари ќе им однесам зависи од многу факти.

Инаку јас лично никогаш не би пишала такво нешто, но доколку некој сам ме праша од роднините,би му кажала.

Поклон во плик: за или против CПоклон во плик: за или против IПоклон во плик: за или против NПоклон во плик: за или против DПоклон во плик: за или против EПоклон во плик: за или против RПоклон во плик: за или против EПоклон во плик: за или против LПоклон во плик: за или против LПоклон во плик: за или против A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот