Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Поклон во плик: за или против EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Поклон во плик: за или против EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Поклон во плик: за или против EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Поклон во плик: за или против EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Поклон во плик: за или против EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Поклон во плик: за или против EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Поклон во плик: за или против EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Поклон во плик: за или против EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Поклон во плик: за или против EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Поклон во плик: за или против EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Поклон во плик: за или против

Go down

Поклон во плик: за или против Empty Поклон во плик: за или против

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 1:03 am

Дали сте За поклон во плик и зошто?
Или можеби сте Против поклон во плик и зошто?

Кои се вашите искуства,дали сте добиле или дале таква покана за свадба на вашите гости?
Доколу не ,вашето мислење за оваа тема

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Поклон во плик: за или против KПоклон во плик: за или против AПоклон во плик: за или против RПоклон во плик: за или против MПоклон во плик: за или против EПоклон во плик: за или против LПоклон во плик: за или против A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Поклон во плик: за или против Empty Re: Поклон во плик: за или против

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 1:04 am

Имам видено таква покана, но всушност целата беше во шала напишана, во стилот на крај пишуваше Абе дојдете ни на свадба.....а пари?? немаме донесе те ни
Ќе се потрудам да ја најдам поканата и да и го напишам текстот, можеби на некого ќе му послужи.
Инаку не би замерила на никого за такво нешто,бидејќи што тие имале храброст да напишат,зошто мене да ми е неугодно? А тоа дали пари ќе им однесам зависи од многу факти.

Инаку јас лично никогаш не би пишала такво нешто, но доколку некој сам ме праша од роднините,би му кажала.

__________________________________________________
Поклон во плик: за или против 48Uxp1

Поклон во плик: за или против CПоклон во плик: за или против IПоклон во плик: за или против NПоклон во плик: за или против DПоклон во плик: за или против EПоклон во плик: за или против RПоклон во плик: за или против EПоклон во плик: за или против LПоклон во плик: за или против LПоклон во плик: за или против A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот