Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Број на гости EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Број на гости EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Број на гости EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Број на гости EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Број на гости EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Број на гости EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Број на гости EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Број на гости EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Број на гости EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Број на гости EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Број на гости

Go down

Број на гости Empty Број на гости

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 11:19 am

Дали сакате мали или големи свадби? Доколку сакате мали а имате голем број на роднини/пријатели кои неможете да не ги поканите што тогаш? Колку луѓе ќе поканите? Дали вие или и вашите родители одлучуваат за списокот гости?

__________________________________________________
Број на гости 48Uxp1

Број на гости CБрој на гости IБрој на гости NБрој на гости DБрој на гости EБрој на гости RБрој на гости EБрој на гости LБрој на гости LБрој на гости A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот