Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторан: New Star EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторан: New Star EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторан: New Star EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторан: New Star EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторан: New Star EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторан: New Star EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторан: New Star EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторан: New Star EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторан: New Star EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторан: New Star EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: New Star

Go down

Ресторан: New Star Empty Ресторан: New Star

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 2:12 pm

Hotelot New Star е рангиран со високи 5*,во склоп на хотелот функционираат, и ресторан и базен.
Ресторанот располога со капацитет од 600 гости,во ултра модерен интериер и свечен анбиент.

Ресторанот располага со:
- Голема сала, со капацитет од 600 гости;
- Средна сала, со капацитет од 300 гости;
- Мала сала, со капацитет 170 гости;
- Tри сали за состаноци, конференции, семинари и деловни
средби со капацитет од по 200 лица.


Локација: визбегово бб, 1000 Скопје, Македонија
Е-пошта: newstar@newstar.com.mk
Телефон: ++3892 2 600 333 ; 2 656 626 ; 070 372 742
Веб страница http://www.hotelnewstar.com.mk http://www.newstar.com.mk
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Hotel-New-Star-5/144271755583864?sk=wall

Ресторан: New Star 3265_1152176481834_1150307345_432147_2602720_nРесторан: New Star 3265_1152176441833_1150307345_432146_4891712_nРесторан: New Star 3265_1152176401832_1150307345_432145_6133970_nРесторан: New Star 3265_1152176321830_1150307345_432143_3632858_nРесторан: New Star 3265_1152176241828_1150307345_432141_6663925_nРесторан: New Star 34824_186757341335305_144271755583864_720225_2318628_nРесторан: New Star 164781_186728884671484_144271755583864_719910_8243602_n

__________________________________________________
Ресторан: New Star 48Uxp1

Ресторан: New Star CРесторан: New Star IРесторан: New Star NРесторан: New Star DРесторан: New Star EРесторан: New Star RРесторан: New Star EРесторан: New Star LРесторан: New Star LРесторан: New Star A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот