Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Китенки за свадба EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Китенки за свадба EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Китенки за свадба EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Китенки за свадба EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Китенки за свадба EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Китенки за свадба EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Китенки за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Китенки за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Китенки за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Китенки за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Китенки за свадба

Go down

Китенки за свадба Empty Китенки за свадба

Пишување  Cinderella Пет Апр 22, 2011 11:11 pm

Доколку ви се потребни додатни совети, информации и слики од китенки за свадба....тогаш сте на вистинското место (а доколку ви требаат додатни информации,тогаш пишете ни-во најкраток можен рок ќе се потрудиме да ви помогнеме)
Китенки за свадба 14-1Китенки за свадба 156Китенки за свадба 144Китенки за свадба 55Китенки за свадба 24-1
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Китенки за свадба Empty Re: Китенки за свадба

Пишување  Cinderella Пон Окт 31, 2011 11:01 am

sramezlivka еве да си се пофалам со ново изработени китенки
првата китенка е за младоженецот,втората за кумот
Китенки за свадба SUC50027
Китенки за свадба SUC50026
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Китенки за свадба Empty Re: Китенки за свадба

Пишување  Cinderella Пон Окт 31, 2011 11:10 am

Еве уште некоја моја изработка, првата е за старосватицата а втората за кумата
Китенки за свадба SUC50021Китенки за свадба SUC50023
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Китенки за свадба Empty Re: Китенки за свадба

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот